Odporúčame
Svet Bedničiek Oficiálne stránky Metódy RUŠ

Aktuálna ponuka produktov 2018

Zmes bylín
Balenie 50g až 100g
Bylinky vo vaničke
Balenie 20g
Bazalky, rôzne druhy
Vyberané kúsky
Levanduľa - sušené kvety
Sušené kvety
Ruža stolistá - sušené lupene
Sušené kvety

Batôžky

Voňavé levanduľové vrecúško, vhodné ako darček k sviatku Svätého Valentína.
Cena: 1,55€ / vrecúško.
Batôžky plnené bylinkovým čajom sme pripravili v tmavozelenej, svetlozelenej, červenej, oranžovej a prírodnej farbe. Stačí si vybrať a spríjemniť si chvíľu s našim čajom. Obsahuje 4gr jednej zo sušených byliniek podľa vášho výberu: šalvia lekárska, ruža stolistá, nechtík lekársky, mäta pieporná, čierna a jablčná. Batôžtek je zhotovený z prírodného materiálu juta a ozdobený našimi horkými mandľami, lieskovými orieškami, alebo šípkami, obsah stačí na prípravu 1litra čaju. Bylinky nevaríme, iba zalejeme horúcou vodou. Necháme postáť a precedíme. Osladíme podľa chuti. Pijeme vlažné. Batôžtek je vhodný aj ako ozdoba na vianočný stromček, alebo sviatočny stôl, či ako jedinečný darček. Cena: 1,70€ / batôžtek.
 
Himalájska bylinková soľ, 250 gramové balenie v sklenenom pohári s bajonetovým uzáverom ozdobené prírodnou jutou a zapečatené. Himalájska soľ je ochutená sušeným oreganom s červenými kvetmi, tymianom obecným a vavrínom voňavym. Obsahuje veľké množstvo látok prospešných ľudskému zdraviu oproti bežnej kuchynskej soli. Použitie v kuchyni na bežnú prípravu jedál, všetkými spôsobmi, ako bežná kuchynská či morská soľ. Cena 2,20€ / balenie
Lupene ruže stolistej v kvalitnom trstinovom cukre značky Demerara s nádhernu medovou vôňou a tmavou červenou farbou. Balenie obsahuje 150gr cuku a 5 gr sušenej ruže z našej tohoročnej produkcie bylín. Zmes je balená v sklenenom pohári zn. Majo s bajonetovým uzáverom ozdobená jutou a zapečatená. Je vhodná všade tam, kde chcete použiť sladidlo. Ruža je vhodná pre každého a má vysoký obsah vitamínu C. Použitie napr. do dezertov, ovocných šalátov a podobne. Cena 2,10€ / balenie.
Levanduľa lekárska v kvalitnom trstinovom cukre značky Demerara. Balenie obsahuje 150gr cuku a 5 gr sušenej levandule z našej tohoročnej produkcie bylín. Zmes je balená v sklenenom pohári zn. Majo s bajonetovým uzáverom ozdobená jutou a zapečatená. Vhodné spotrebovať do 1 roka. Použitie na osladenie a prevoňanie sladkých jedál ako sú rôzne dezerty, ovocné šaláty a podobne. Cena 2,10€ / balenie.
Zmes sušených byliniek v sklenenom kalamári, zapečatená. Balenie obsahuje zmes sušenej šalvie lekárskej, mäty čiernej a jablčnej, ruže stolistej a nechtíka lekárskeho. Opät sú to tohoročne naše bylinky, z ktorých pripravíte skvelý čaj. Malá lyzička byliniek na 2dl horúcej vody, nechať postáť, scediť a piť po malých dúškoch, skvelá prevencia v chladnom období, či len tak na pohodu. Cena 2,50€ / balenie.

Bylinky

  Dostupnosť
Bazalka pravá, citrónová, opálová, šalátová, grécka, thajská (Ocimum basalicum) Jún – Október
Estragón - palina (Artemisia draculunculus) Apríl – December
Fenikel záhr. vňaťový (Foeniculum vulgare) Dočasne nedostupné
Levandula lekárska (Lavandula off.) Máj – Október
Mäta pieporná, čierna, jablčná (Mentha piperita sp.) Apríl – December
Medovka lekárska (Melissa off.) Dočasne nedostupné
Pažítka (Allium schoenoprasum) Apríl – November
Ruta voňavá (Ruta graveolens) Apríl – December
Ruža stolistá (Rossa sp.) Máj
Rozmarín lekársky (Rosmarinus off.) Celoročne
Šalvia lekárska, panašovaná (Salvia off.) Celoročne
Tymián obecný (Thymus vulgaris) Dočasne nedostupné

Balenie

Bylinky ponúkame v baleniach po 20g, 50g alebo podľa dohody. Obsahujú vyberané kusy byliniek. Bežné balenie chilli paprík obsahuje 100g.

Posielanie

Zásielky posielame Slovenskou poštou ako poistené zásielky 1.triedy, dobierkou. Doručené sú do 48 hodín na celom území SR. Z dôvodu dodacej doby posielame každý týždeň v pondelok, utorok a stredu. Objednávky je preto potrebné ohlásiť minimálne 1 deň dopredu prostredníctvom tel. alebo e-mailu v hlavičke ponuky.

Cena

Paušálna cena byliniek - 50g za 2,20 € a 20g za 0,90 €. Cena kvetov - 0,08 € za kus bez ohľadu na druh. Minimálny odber nie je stanovený, maximálny podľa aktuálnych možností. Poštovné činí podľa veľkosti objednávky a podľa hmotnosti balíka 2,90 € až 5,00 €

Veľa radosti a úžitku želá Jana Benčeková - Čerstvé Bylinky

Bazalka bolonská

Kontaktujte nás

  0907_ 825 294  

jana.bencekova_@cerstvebylinky_.sk